Regulaminy

Regulamin sklepu

Artykuł 1: Zakres działania

Niniejsze ogólne warunki sprzedaży są stosowane do wszystkich transakcji dokonywanych za pośrednictwem strony sukienka-boho.pl

Artykuł 2: Zamówienia

Systemy rejestracji komputerowej są uważane za dowód na naturę i treść zamówienia. Sukienka-Boho potwierdza akceptację zamówienia klienta za pośrednictwem adresu e-mail, który podał klient. Sprzedaż będzie ostatecznie zawarta po zatwierdzeniu przez Sukienka-Boho pełnej płatności za zamówienie, czyli daty zatwierdzenia płatności dla zamówień opłaconych online kartą kredytową. Sukienka-Boho zastrzega sobie prawo do odmowy lub anulowania dowolnego zamówienia klienta bez konieczności uzasadniania swojej decyzji.

Artykuł 3: Dostępność produktów

Wszystkie oferty prezentowane na stronie internetowej są ważne. Dostępność wskazana podczas przeglądania strony przez klienta zależy od stanu magazynowego w Sukienka-Boho oraz u jego dostawców.

W celu utworzenia naszego sklepu internetowego pracujemy na podstawie informacji dostarczanych przez naszych dostawców oraz baz danych. Ponieważ te bazy danych obejmują ponad sto artykułów, wszystkie artykuły nie są przechowywane w naszych magazynach, a nasze oferty są warunkowane dostępnością artykułów u dostawców.

W przypadku braku dostępności zamówionego produktu klient jest informowany drogą mailową.

Nie ma określonych terminów dostawy produktu. Jednakże, w przypadku, gdy znane terminy dostawy przez sukienka-boho.pl będą dłuższe niż zwykle, klient zostanie poinformowany drogą mailową.

Od momentu złożenia zamówienia do wysyłki, klient ma możliwość anulowania swojego zamówienia. Anulacja ta może zostać przesłana e-mailem na adres kontaktowy kontakt@sukienka-boho.pl

Sukienka-Boho stara się, od daty ostatecznej sprzedaży, wysyłać artykuły klientom, którzy zarezerwowali je, na tyle, na ile stan magazynowy dostarczany jest przez wydawcę, w jak najkrótszym czasie.

Artykuł 4: Cena

Ceny podane na stronie internetowej są podane w euro, bez kosztów wysyłki. Cena ta obejmuje cenę produktów, opłatę manipulacyjną, opakowania i konserwacji produktów. Mogą one ulec zmianie w każdej chwili bez wcześniejszego uprzedzenia, przy założeniu, że artykuły zostaną rozliczone na podstawie obowiązującej stawki w dniu rejestracji zamówienia. Wszystkie zamówienia są rozliczane w euro i płatne w euro. Ewentualne opłaty celne lub lokalne podatki są ponoszone przez odbiorcę.

Artykuł 5: Koszty wysyłki

Koszty wysyłki obejmują opłatę za przygotowanie, pakowanie i wysyłkę. Prosimy o zgrupowanie wszystkich zakupionych przedmiotów w jednym zamówieniu. Nie będziemy mogli połączyć dwóch odrębnych zamówień, a opłata za przesyłkę zostanie naliczona za każde zamówienie.

Artykuł 6: Płatność

Klient ma do dyspozycji kilka sposobów płatności, zapewniających maksymalne bezpieczeństwo płatności za zamówienie. Klient może zapłacić:

  • Kartą kredytową lub prywatną (Visa, Eurocard/Mastercard) bezpośrednio na stronie internetowej, w formularzu płatności oferowanym podczas procesu zamawiania (wprowadzanie w sposób bezpieczny za pomocą szyfrowania SSL), podając rodzaj karty, numer karty bez odstępów między cyframi, numer kontroli (znajdujący się na odwrocie karty) oraz datę ważności.

Płatność odbywa się na wybranych przez nas bezpiecznych serwerach bankowych. Oznacza to, że żadne dane bankowe dotyczące klienta nie są przekazywane przez stronę sukienka-boho.pl. Zamówienie klienta zostanie zarejestrowane i zatwierdzone po akceptacji płatności przez bank.

Artykuł 7: Dostawa

Dostarczamy produkty pod wskazany adres. Termin dostawy obejmuje czas przygotowania paczki oraz czas przesyłki. Sukienka-Boho dostarcza na terenie całej Polski.

Termin dostawy obejmuje czas przygotowania i dostawę zapewnioną przez naszego przewoźnika. Ogłoszony czas dostawy od 10 do 20 dni obowiązuje od daty otrzymania przez kupującego maila z potwierdzeniem zamówienia. Ogłoszony czas dostawy (ogłoszony przez przewoźnika) nie zobowiązuje w żadnym stopniu Sukienka-Boho do dłuższego terminu.

Artykuł 8: Gwarancja – Zwroty – Zwroty – Rezygnacja

Produkty sprzedawane przez sukienka-boho.pl są nowe i objęte gwarancją na wady oraz pochodzą od dostawców referencyjnych.

W przypadku dostarczenia wadliwego lub niezgodnego z zamówieniem towaru, kupujący ma 15 dni od daty otrzymania towarów na zgłoszenie żądania wymiany lub zwrotu. Jeśli okres piętnastu (15) dni kończy się w sobotę, niedzielę lub dzień świąteczny, przedłuża się do pierwszego następnego dniu roboczego. Wniosek należy zgłosić drogą e-mailową na adres kontaktowy kontakt@sukienka-boho.pl przed wysłaniem jakichkolwiek produktów.

Klient musi odesłać nowe lub nie zużyte produkty w całości i w oryginalnych opakowaniach, nietknięte, wraz z ewentualnymi akcesoriami, instrukcjami obsługi i dokumentacją (w oryginalnej folii ochronnej i z odpowiednim rachunkiem). W takiej sytuacji kupujący musi przesłać dowód/ dowody wad na adres kontaktowy kontakt@sukienka-boho.pl.

W przypadku skorzystania z prawa odstąpienia od umowy, Sukienka-Boho jest zobowiązana do zwrotu otrzymanych kwot od klienta, bez dodatkowych opłat, z wyjątkiem kosztów zwrotu. Zwrot nastąpi w ciągu maksymalnie 14 dni roboczych od daty faktycznego otrzymania zwróconych paczek.

Koszty zwrotu przesyłki pozostają wtedy do opłacenia przez klienta.

W przypadku żądania zwrotu klienta Sukienka-Boho gwarantuje, że zostanie on zrealizowany w terminie nieprzekraczającym 14 dni od daty otrzymania zwróconej paczki. Żadne wysyłki za pobraniem nie będą akceptowane, bez względu na przyczynę.

Artykuł 9: Przeniesienie własności – Przeniesienie ryzyka

Przeniesienie własności towarów na rzecz nabywcy nastąpi dopiero po pełnej zapłacie ceny przez nabywcę, niezależnie od daty dostawy tych towarów. Przeniesienie ryzyka utraty lub uszkodzenia towarów nastąpi w momencie dostawy i odbioru towarów przez nabywcę.

Artykuł 10: Ochrona danych osobowych

Sukienka-Boho jest właścicielem wszystkich baz danych stanowiących niniejszą witrynę. Korzystając z niniejszej witryny, klient potwierdza, że dane składające się na witrynę są prawnie chronione, a także zobowiązuje się w szczególności do nie wydobywania, ponownego wykorzystywania, przechowywania, reprodukowania, reprezentowania lub przechowywania, bezpośrednio lub pośrednio, na jakimkolwiek nośniku, jakimkolwiek sposobem i w jakiejkolwiek formie, jakąkolwiek część, jakościowo lub ilościowo znaczną, zawartości baz danych znajdujących się na witrynie, do której uzyskał dostęp.

Artykuł 11: Odpowiedzialność

Opisy produktów zawarte w bazach danych na stronie www.sukienka-boho.pl zostały wprowadzone na podstawie informacji przekazanych przez dostawców. Sukienka-Boho nie ponosi odpowiedzialności za treść dzieł i nie będzie ponosić odpowiedzialności wobec nabywcy. Odpowiedzialność Sukienka-Boho nie może być szukana w przypadku wystąpienia siły wyższej.

Artykuł 12: Zastosowanie prawa

Wszystkie klauzule zawarte w niniejszych ogólnych warunkach sprzedaży, a także wszystkie operacje zakupu i sprzedaży, o których mowa, podlegają prawu francuskiemu.

Artykuł 13: Akceptacja nabywcy

Niniejsze ogólne warunki sprzedaży oraz ceny są wyraźnie akceptowane i akceptowane przez nabywcę, który oświadcza i uznaje, że ma pełną wiedzę o niniejszych ogólnych warunkach sprzedaży. Akt zakupu oznacza akceptację całych niniejszych ogólnych warunków sprzedaży.

Niniejsze warunki mogą być zmieniane w dowolnym momencie bez uprzedzenia przez Sukienka-Boho – Aktualizacja ogólnych warunków sprzedaży 1 lutego 2023 r.

Koszyk
Scroll to Top